Бій Хопкінс – Доусон завершився грандіозним скандалом

Вкрай несподівано завершився поєдинок за титул чемпіона світу за версією WBC в напівважкій вазі між діючим чемпіоном, легендарним американцем Бернардом Хопкінсом та його співвітчизником Чедом Доусоном. Перший раунд пройшов за незначної переваги Доусона, а в другому сталося непередбачуване – Хопкінс намагався ввійти в клінч, однак Доусон підсів під нього, підняв його в повітря і кинув на настил рингу. Бернард впав на ліву руку і дуже сильно вдарився лівим плечем. Він скорчився від болю, і рефері прийняв рішення зупинити бій. Зазвичай в таких випадках бій визнається таким, що не відбувся (NO CONTEST), деколи в схожих ситуаціях рефері дискваліфікує боксера, що порушив правила. Однак тут представник Феміди чомусь вирішив зарахувати Доусону перемогу технічним нокаутом.

Це рішення рефері не піддається ніякій логіці, адже не було жодного удару зі сторони Доусона, який би відправив Хопкінса на поміст рингу, чи навіть травмував би його руку або плече – було явне порушення правил, тому віддавати перемогу Доусону за таких обставин – вершина непрофесіоналізму з боксу рефері. Щоправда, я не сумніваюсь в тому, що результат бою буде переглянуто, і цей поєдинок буде визнано таким, що не відбувся. Чому? Про це читайте трохи пізніше, в розширеному звіті про бій.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.