Паскаль: Хопкінс занадто розумний для Доусона

Жан Паскаль

Жан ПаскальКолишній чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі, канадець Жан Паскаль дав свій прогноз на сьогоднішній бій між Бернардом Хопкінсом та Чедом Доусоном.

“Думаю, що Хопкінс здобуде перемогу, – каже Паскаль, – він занадто розумний для Доусона. Чед є дуже хорошим боксером, але я не думаю, що в нього вистачить боксерського інтелекту, щоб перемогти цього хитрого лиса – Бернарда Хопкінса. Крім того, Хопкінс значно досвідченіший за Доусона”.

Думка Паскаля є дуже цікавою, особливо враховуючи той факт, що він бився і з Хопкінсом і з Доусоном. І якщо Доусона він переміг технічним рішенням суддів в 11-му раунді (боксери зіткнулися головами, і Доусон не зміг продовжити бій, а за очками саме Паскаль був попереду на момент зупинки бою), то з Хопкінсом він бився двічі – перший їх бій завершився дуже сумнівною нічиєю (більшість глядачів вважали, що Бернард заслуговував на перемогу), а в другому Хопкінс розставив всі крапки над “i”, перемігши Паскаля одноголосним рішенням суддів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.