Карл Фроч: Думаю, Хей повернеться, якщо йому запропонують дуже великі гроші

Карл Фроч

Карл ФрочЧемпіон світу з версією WBC в другій середній вазі, британець Карл Фроч вважає, що Девід Хей, який вчора оголосив про завершення своєї боксерської кар’єри, все ще може повернутися на ринг.

“Хей був чудовим чемпіоном,  в нього була дуже хороша кар’єра, – каже Фроч, – але Девід вирішив, що настав час піти з боксу. Я бажаю йому всього найкращого в його подальшому житті, але вважаю, що він достатньо молодий, щоб виступати ще кілька років. Думаю, йому потрібно дотримуватися того стилю життя, який він веде зараз – не пити й не палити, тоді йому легко буде повернутися до тренувань в разі чого. Не в моїй компетенції давати йому поради щодо того, чи повертатись йому на ринг, чи залишатись “на пенсії”, але я впевнений, що якщо буде великий інтерес з боку фанів до нових боїв Девіда, і якщо йому запропонують дуже великі гроші – він може повернутися на ринг”.

Нагадаємо, що Девід Хей вчора заявив, що не повернеться на ринг навіть в тому випадку, якщо йому запропонують 100 мільйонів фунтів стерлінгів за один бій.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.