Антоніо Тарвер: Спочатку Повєткін, потім – Кличко

Колишній абсолютний чемпіон світу в напівважкій та діючий чемпіон світу за версією ІВО в першій важкій вазі, американець Антоніо Тарвер (29-6, 20 КО) все ще не полишив ідеї завоювати титул і в надважкій вазі.

“Зараз я важу 98 кг, і готовий до виступів в надважкій вазі, – каже Тарвер, – я більший за Мормека, який битиметься з Кличком, а в поєдинку з Денні Гріном я довів, що зберіг свою силу і в важчих вагових категоріях. Я хотів би зустрітись з Повєткіним, тому що перемога над ним виведе мене на бій з Володимиром Кличком”.

Ще одним зі своїх ймовірних суперників 42-річний Тарвер називає знаменитого американця Джеймса Тоні (73-6-3, 44 КО), який 4 листопада битиметься з росіянином Дєнісом Лєбєдєвим. “Тоні – справжня легенда, – каже Тарвер, – я радий, що він нарешті почав серйозно ставитись до боксу. Джеймса не можна недооцінювати в першій важкій вазі, адже саме тут він провів один з найкращих своїх боїв, коли переміг Василя Жирова. Тож якщо він виглядатиме добре в бою з Лєбєдєвим, я не виключаю, що дам йому можливість зустрітись зі мною на рингу, адже я ніколи не уникав складних суперників”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.