Тарас Шелестюк: Після Олімпіади перейду в професіонали

Новоспечений чемпіон світу серед любителів Тарас Шелестюк (вагова категорія до 69 кг) в інтерв’ю сайту Champion.com.ua поділився своїми враженнями про чемпіонат світу та розповів про свої плани на майбутнє.

“Найбільше переповнювали емоції, коли ми з тренером слухали гімн України на найвищій сходинці п’єдесталу пошани – такі миті запам’ятовуються на все життя! – каже Шелестюк, – Жереб у мене був просто таки вбивчий! Як сказав потім головний тренер збірної України Дмитро Дмитрович Сосновський: “Шелестюку довелося йти по мінному полю”. І я з ним згоден – що не суперник, то чемпіон світу, фіналіст чемпіонату світу, фіналіст Олімпійських ігор… Напевне, найважчий бій був проти кубинського боксера. Коли у тебе такі суперники, то на перший план виходить тактична боротьба. Ми з тренером правильно побудували плани на поєдинки, і не лише вибралися живими з цього мінного поля, а пройшли по ньому тріумфальною ходою!”

“Золота медаль чемпіонату світу – це моя перша сходинка на шляху до хорошого контракту з промоутерською компанією. Я давно хочу спробувати себе у профі-ринзі. Після Олімпіади в Лондоні мені буде вже 27 років, і я не бачу сенсу залишатися у любителях. Якщо чесно, то я хочу в професіонали ще із самого першого дня занять боксом”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.