Стюард: Ніхто не хоче битися з Володимиром Кличком

Тренер Володимира Кличка Емануель Стюард в інтерв’ю “Boxing Lab Radio” зізнався, що був проти бою свого підопічного з французом Жаном Марком Мормеком (36-4, 22 КО). Натомість, він хотів, щоб Володимир зустрівся з американцем мексиканського походження Крісом Арреолою (33-2, 28 КО).

“Я розмовляв з Володимиром два дні тому і він дуже хоче знову битися в Америці, але не може знайти там собі гідного опонента, – каже Стюард, – в Арреоли є розміри і необхідна психологічна підготовка, щоб дати Володимиру серйозний бій. Зараз Кличко-молодший перемагає всіх дуже легко просто завдяки своєму джебу, а Кріс змусить його битися по-справжньому. Я розмовляв з цього приводу з тренером Арреоли Генрі Раміресом, і він сказав мені, що до 2012-го вони не погодяться на бій з Володимиром. І так кажуть практично всі потенційні суперники – ніхто не хоче битись з Володимиром, навіть незважаючи на те, що він є чемпіоном. Тож йому довелося погодитись на бій з Мормеком. Володимир сказав мені:Я не хочу битися з Мормеком, але всі інші відмовляються виходити проти мене на ринг”.

Нагадаємо, що свій наступний поєдинок чемпіон світу за версіями WBO, IBF, WBA та IBO Володимир Кличко (56-3, 49 КО) проведе 10 грудня в Дюссельдорфі. Його суперником стане колишній абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі, француз Жан Марк Мормек.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.