Менні Пак’яо: Бій з Маркесом дасть відповідь всім моїм скептикам

Одразу після прибуття в Лос-Анджелес для проведеннях останнього етапу підготовки до поєдинку з мексиканцем Хуаном Мануелем Маркесом, знаменитий філіппінець Менні Пакяо дав невелике інтерв’ю американському журналу “The Ring”, ознайомитись з яким ми й пропонуємо нашим читачам:

Як справи, Менні?

Добре, все добре.

Я чув, що ти виглядав, як справжній звір в останній день свого тренувального табору на Філіппінах. Ти заряджений на цей бій?

Я почуваюсь чудово, і дуже задоволений своїм тренувальним табором.

Чи мотивує тебе той факт, що Маркеса вважають найсильнішим твоїм опонентом?

Так. Знаєте, протягом всієї підготовки до цього бою я відчував особливу мотивацію через те, що трапилось в нашому останньому поєдинку. Цей бій дасть відповідь всім скептикам, які сумніваються в тій моїй перемозі над Маркесом.

А сам ти вважаєш Маркеса найсильнішим своїм опонентом? І що взагалі робить його настільки важким суперником?

Він був моїм найсильнішим суперником в легших вагових категоріях, а в напівсередній вазі… Можу сказати, що він буде одним з найсильніших.

Як думаєш, ти зможеш його нокаутувати?

Я не думаю про це. Зараз я повністю сконцентрований на тому, щоб підійти до бою зі 100% готовністю.

Який би сценарій бою став би ідеальним для тебе?

(Сміється) Не маю жодних уявлень, але я впевнений, що це буде хороший бій. Я дуже поважаю Маркеса, і саме тому готуюсь до цього бою так серйозно. Люди побачать справжнє шоу на ринзі.

Чи зміг Хорхе Лінарес, з яким ти спарингував, відтворити стиль Маркеса у спарингах?

Лінарес за своїм стилем дуже схожий на Маркеса. Але він навіть швидший за Хуана Мануеля, що має допомогти мені.

Чи віриш ти у те, що Маркес трохи погіршився останнім часом через свій вік і через важкі бої з Діасом, Касамайором, Катсідісом та Мейвезером?

Думаю, він все ще дуже сильний. Все залежатиме від того, наскільки підготовленим він підійде до нашого бою. Я впевнений, що він готуватиметься дуже серйозно і підійде до бою в найкращій своїй формі. Це особливий поєдинок для нього, це найважливіший бій в його кар’єрі, тому я очікую, що мені протистоятиме найкраща версія Маркеса.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.