Холіфілд: Контракт на бій з Повєткіним ще не підписано

Легенда світового боксу, 49-річний Евандер Холіфілд все ще знаходиться в переговорному процесі щодо бою з “регулярним” чемпіоном світу за версією WBA в надважкій вазі, росіянином Алєксандром Повєткіним.

“Думаю, що бій з Повєткіним відбудеться, – каже Холіфілд, – вже є навіть промо відео для цього поєдинку, і йде його реклама. Ми обговорювали багато моментів и з промоутерами Повєткіна: говорили про розмір мого гонорару, і про те, що бій транслюватиметься на платних каналах , але контракт поки що не підписано. Представник компанії Sauerland Events в Америці Дон Маджескі сказав мені, що все вже погоджено, але мене турбує, що й досі немає підписаного контракту, що не заплановано першу прес-конференцію. Але в будь-якому випадку я вже готуюсь до бою з Повєткіним”.

Нагадаємо, що бій Холіфілд – Повєткін може відбутися 17 грудня в Швейцарії, хоча менеджер росіянина Володимир Хрюнов нещодавно заявив, що його підопічний буде битися 3 грудня в Фінляндії.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.