Наступним суперником Роберта Хеленіуса може стати Монті Барретт або Калі Міан

Роберт Хеленіус

Роберт ХеленіусЯк нам стало відомо з власних джерел, серед можливих суперників одного з найперспективніших супертяжів світу Роберта Хеленіуса (16-0, 11 КО) розглядаються кандидатури американця Монті Барретта (35-9-2, 20 КО), австралійця Калі Міана (38-4, 31 КО) і ще декількох боксерів.

Промоутери Роберта вже не раз заявляли про своє бажання організувати йому поєдинок з чемпіоном Європи Олександром Димитренком, вважаючи, що цей бій стане для Хеленіуса хорошою підготовкою до бою з Володимиром Кличком, враховуючи той факт, що Димитренко дуже нагадує  Володимира за своїми фізичними даними. Однак сам Олександр не проявляє особливого бажання зустрічатись з таким небезпечним нокаутером, як Хеленіус, який за свою недовгу кар’єру вже встиг нокаутувати трьох колишніх чемпіонів світу –Леймона Брюстера, Сема Пітера та Сергія Ляховича. Це й не дивно – Димитренко знаходиться за крок о бою з кимось з братів Кличків, і ризикувати навіть примарною можливістю завоювати титул та гарантовано великим гонораром не варто.

Щодо Калі Міана, то 41-річний австралієць також є високим боксером (його зріст – 196 см), тому вибір його в якості суперника для Хеленіуса напередодні можливого бою з Володимиром Кличком виглядає цілком логічно. Хоча слід визнати, що кращі роки Міана залишились позаду, і дати серйозний бій Роберту він навряд чи зможе.

Стосовно Монті Барретта, то це боксер з іменем, який за свою 15-річну кар’єру зустрічався з багатьма елітними бійцями, а в своєму останньому поєдинку несподівано переміг знаменитого самоанця Девіда Туа одноголосним рішенням суддів. Барретт може стати серйозним випробуванням для багатьох боксерів, але не для Хеленіуса – справа в тому, що у Монті завжди були проблеми в поєдинках з високими боксерами – Володимиром Кличком, Ніколаєм Валуєвим, Ленсом Вітакером, Олександром Устіновим та деякими іншими. Єдиний гігант, якого Барретту вдалося перемогти – Тай Філдс. Але Філдса, аж ніяк не віднесеш до серйозних суперників, і Барретт став далеко не єдиним бійцем, якому вдалося “зрубати” цього гіганта.

Ще одним кандидатом на бій з Хеленіусом є колишній чемпіон світу Хасім Рахман (50-7-2, 41 КО), але він навряд чи погодиться на такий бій – Хасім є офіційним претендентом на титул за версією WBA, і неодноразово заявляв, що проведе свій наступний поєдинок з переможцем бою Повєткін – Холіфілд, який відбудеться 17 грудня. Як і Димитренко, Рахман навряд чи стане ризикувати титульним боєм, тому ймовірність поєдинку Хеленіус – Рахман на даному етапі виглядає не надто високою.

Що ж, до 3 грудня (а саме на цю дату заплановано наступний бій Хеленіуса) залишилось вже зовсім небагато часу, і вже в найближчі кілька тижнів ми можемо офіційно почути ім’я наступного суперника Роберта. Чи стане ним Монті Барретт, Калі Міан, чи, можливо, якийсь інший боксер? Дізнаємось зовсім скоро.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.