Ломаченка пограбували в Баку

Лідер збірної України Василь Ломаченко зазнав сенсаційної поразки в 1/8 фіналу чемпіонату світу серед любителів, що триває в Баку. Особливо прикро те, що Ломаченко явно переважав свого суперника – бразильця Робсона Консейсао, але став жертвою давно небаченого свавілля суддів. Перший раунд пройшов за рівної боротьби і завершився нічиєю 5:5. Але вже в другому раунді Василь значно додав і начисто виграв ці три хвилини. Тому рахунок після двох раундів виглядав дуже дивно – 13:10 на користь бразильця.

B третьому раунді Василь доклав усіх зусиль для перемоги, а бразилець лише намагався протриматись до фінального гонгу. І Ломаченкові вдалося б набрати необхідний запас очок, якби не рефері. Спочатку представник Феміди зняв два очка з Василя, а потім з стільки ж з бразильця (хоча в обох випадках таке рішення виглядало дуже сумнівно). Але те, що витворив рефері далі, взагалі не піддається логічному поясненню: після того, як Ломаченко відправив Консейсао на підлогу ударом по корпусу, рефері відрахував бразильцеві нокдаун, і одразу ж… зняв два очка з Василя за начебто удар нижче поясу! Таке рішення неможливо пояснити логічно – якщо був удар нижче пояса, чому ж тоді відраховувати нокдаун? І навпаки, якщо ти відраховуєш нокдаун, як тоді можна знімати очки за удар нижче поясу? А ці два очки, між іншим, вартували Ломаченкові перемоги, адже підсумковий рахунок був 20:19 на користь бразильця.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.