Барретт: Тедді Атлас – лицемір

Барретт

БарреттАмериканський важковаговик Монті Барретт (35-9-2, 20 КО), який нещодавно здобув перемогу над Девідом Туа, в інтерв’ю сайту Boxinginsider.com розкритикував Тедді Атласа та його підопічного Олександра Повєткіна за вибір суперників.

“Коли Тедді коментує бої, він завжди критикує підбір нерівних суперників, – каже Барретт, – але зараз він погодився на бій Повєткіна проти Евандера Холіфілда, якому вже майже 50 років. Це є величезним лицемірством з його боку. Я став би набагато небезпечнішим суперником для Олександра – ми з ним провели десь 40 раундів спарингу, і я виграв, може, 30 з них. Але Тедді знає це, тому й сказав: “Монті занадто небезпечний опонент, виберемо когось сла,шого”.

Крім того, Барретт прокоментував деякі негативні висловлювання Тедді Атласа на адресу братів Кличків, зокрема, заяву Тедді про те, що середньоваговики Павел Волак та Делвін Розрігес могли б перемогти Володимира Кличка, якби набрали 20 кілограмів його. “Деякі його заяви настільки сміхотворні, що їх просто не хочеться коментувати”, – сказав Барретт.

І на завершення інтерв’ю Барретт сказав, що не виключає можливості проведення третього бою з Девідом Туа.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.