Пірог переміг Мартіросяна

Чемпіон світу за версією WBО в середній вазі, росіянин Дмитро Пірог (19-0, 15 КО) вдруге захистив свій титул, перемігши технічним нокаутом в десятому раунді свого співвітчизника Генадія Мартіросяна (22-3, 11 КО).

З самого початку бою кинулася в очі величезна перевага Пірога не тільки в розмірах, але і в класі. Мартіросян продемонстрував неабияку мужність і бажання перемогти, але Пірог був просто занадто хорошим для нього. Спочатку Дмитро дозував силу своїх ударів, але в дев’ятому раунді він значно додав, і тепер вже кожен його удар містив в собі велику небезпеку для його опонента. В кінці раунду Пірог потряс Мартіросяна, але Генадій вистояв. В десятому побиття претендента не тільки продовжилось, але й посилилось. Тільки велике серце допомогло Мартіросяну протриматись до гонгу, але в перерві між раундами його секунданти відмовились від продовження боротьби. Підсумок бою – перемога Дмитра Пірога технічним нокаутом.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.