Гуров: Кличко помститься за мене Мормекові

Чотириразовий чемпіон Європи в першій важкій вазі, українець Олександр Гуров впевнений у перемозі свого співвітчизника Володимира Кличка над французом Жаном Марком Мормеком. Про це він сказав в інтерв’ю офіційному фан-клубу братів Кличко.

“Якщо порівнювати Мормека з Володимиром, то у француза я взагалі не бачу шансів, – каже Гуров, – він поступається і в швидкості, і в потужності, і в силі удару. Я взагалі не розумію, як він зі своїми скромними габаритами дострибне до Володі. Для цього йому доведеться зробити, напевно, два стрибки. Не сумніваюся, що Кличко помститься за мене Мормеку, і це буде гарна помста”.

Нагадаємо, що сам Гуров зустрічався з Мормеком в 2003-му році і програв йому технічним нокаутом у 8-му раунді. Той бій викликав чимало суперечок, оскільки француз грубо порушив правила – після гонгу, що сповістив про закінчення 7-го раунду він завдав удар по беззахисному Олександру, від якого Гуров не зміг відновитися за перерву.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.