Майк Перес кинув виклик Тайсону Ф’юрі

Перспективний кубинський важковаговик Майк Перес (16-0, 12 КО) хоче зустрітися з популярним британцем Тайсоном Ф’юрі (16-0, 11 КО) вже в цьому році.

“Ф’юрі проводитиме свій наступний бій 12 листопада, і він повинен підкріпити свої словами ділом, надіславши мені контракт на бій, – каже Перес, – я бачив його суботній поєдинок з Фіртою, і той бій не потрібно було зупиняти. Ф’юрі був у важчому становищі в третьому раунді, ніж Фірта в п’ятому. Цього ж самого Фірту відправив в глибокий нокаут Тай Філдс, якого я нокаутував за 32 секунди”.

Також Перес відкинув всі звинувачення команди Ф’юрі в небажанні підписувати контракт на бій з британцем. “Чому б я відмовлявся від такого бою? – риторично запитує Перес, – Це легкі гроші і чудова можливість затулити пельку цьому хлопцеві. Кілька тижнів тому промоутери Ф’юрі запропонував мені бій. Я одразу ж погодився і сказав, щоб мені прислали контракт. Після цього зі мною ніхто не зв’язувався”.

Якщо ж не вдасться організувати бій з Ф’юрі, Перес не збирається битися з боксерами другого ешелону. “Я планував повести бій на початку вересня, але ми не змогли підібрати хорошого опонента, – каже Майк, – всі бояться битися зі мною. Ми робили пропозиції по бій Кевіну Джонсону, Фресу Окендо, Джонатану Бенксу, Жану Марку Мормеку, Джейсону Естраді, Тревісу Вокеру, Дерріку Россі, Вінні Маддалоне та Майку Молло, але ніхто з них не захотів битися зі мною”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.