Альварес переміг Гомеса

Чемпіон світу за версією WBС в першій середній вазі (69,85 кг), мексиканець Сол Альварес (38-0-1, 28 КО) вдруге захистив свій титул, перемігши технічним нокаутом у шостому раунді свого співвітчизника Альфонсо Гомеса (23-5-2, 12 КО).

Наприкінці першого раунду Альварес зумів відправити претендента в нокдаун, однак наступні чотири раунди залишились за Гомесом, який був набагато активнішим. У шостій трихвилинці чемпіон трохи додав і наприкінці раунду зумів похитнути Гомеса двома ударами правою. Претендент відійшов до канатів, і Альварес завдав серію ударів, з яких лише перші два досягли своєї цілі – тому зупинка двобою суддею виглядала досить дивною, особливо враховуючи той факт, що Гомес вже майже повністю відновився від перших пропущених ударів.

Після бою Альварес заявив, що в грудні збирається провести свій наступний поєдинок, а потім хоче перейти в середню вагу (72,6 кг), щоб зустрітись там з діючим чемпіоном за версією WBC Хуліо Сезаром Чавесом-молодшим.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.