Тайсон Ф’юрі переміг Ніколая Фірту

Перспективний британський важковаговик Тайсон Ф’юрі (16-0, 11 КО) продовжує завойовувати нових фанів, видаючи дуже видовищні поєдинки. От і цього разу глядачі, які прийшли подивитись на бій Ф’юрі проти американця Ніколая Фірти (20-9-1, 8 КО), не залишились розчарованими.

Вже в першому раунді двобою Ф’юрі був близький до того, щоб нокаутувати свого опонента, однак Ніколаю вдалося вистояти до гонгу. Другий раунд також пройшов за переваги Ф’юрі, а в третьому ситуація помінялась на 180 градусів – цього разу вже британець змушений був “виживати” після точних атак Фірти. В четвертому раунді Ф’юрі відновився  і навіть зумів відправити Фірту в нокадун, а в п’ятому його удари почали досягати своєї цілі все частіше і рефері зупинив бій, зафіксувавши перемогу Тайсона Ф’юрі технічним нокаутом. Слід зазначити, що зупинка бою була явно передчасною – Фірта ще не був у стані “гроггі”, хоча загалом він пропускав велику кількість важких ударів, і сумнівів у тому, що Тайсону вдастся нокаутувати його, практично не залишалося.

Перемога над Фіртою дала відповіді на декілька питань про Ф’юрі, однак стільки ж питань і поставила. По-перше, Тайсон довів, що володіє доволі потужною артилерією – його удари завдавали Ніколаю набагато більшої шкоди, ніж удари Алєксандра Повєткіна, який жодного разу навіть не був близький до того, щоб потрясти Фірту. В той же час, епізод у третьому раунді, коли  вже сам Ф’юрі опинився на канатах після ударів Фірти ставить під сумніви міцність його підборіддя. Звісно, Фірта – габаритний боксер, але в його активі  з 20-ти перемог лише 8 нокаутів, доволі низький показник, як для тяжа.

Що ж, відповідь на питання про міцність підборіддя Ф’юрі ми можемо отримати вже за два місяці – саме тоді, за словами промоутера британця Міка Хеннесі, має відбутись його наступний бій.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.