Томаш Адамек: Один удар змінив всі мої плани

За кілька днів після поразки технічним нокаутом в бою з Віталієм Кличком польський важковаговик Томаш Адамек дав інтерв’ю сайту Fightnews.com, в якому підвів підсумки свого суботнього бою.

Ти ледь не розплакався на післяматчевій прес-конференції – 43 000 глядачів скандували тобі “Дякуємо!”

Звісно, я чув їх. Вони хотіли, щоб я почувався краще і я дуже вдячний їм. Але мені все одно було дуже важко.

Після бою ти сказав, що Віталій почав домінувати з самого початку поєдинку. Що було найбільшою проблемою для тебе – його розміри, розмах рук, сила?

Все зазначене. Він контролював бій, не даючи мені можливості перевести його в своє русло.

Наскільки важко було тобі змиритися з рішенням рефері про зупинку бою? Твій менеджер сказав, що ти прохав свого тренера не зупиняти поєдинок, ти не хотів розчаровувати глядачів.

Моя мама казала, що бій закінчено, коли ти на підлозі, але це було рішення рефері, яке я мав прийняти. Я міг би ще протриматися кілька раундів, але шансів на перемогу у мене не було. Я влучив хорошим ударом у сьомому раунді, але вже тоді знав, що для мене все закінчено.

Найважливіший момент в бою? Другий раунд?

Безсумнівно. Я пропустив удар над вухом, і відчуття було таке, наче я отримав заряд у 1000 вольт. Віталій позбавив мене всіх моїх сильних сторін. Через пару хвилин я і мій тренер Роджер Блудворт знали, що я вже не можу битися у своєму звичному стилі. Один важчезний удар змінив всі наші плани.

Віталій сказав після бою, що ти боксер світового класу, але він вважає, що тобі треба знову спуститися в першу важку вагу.

Цього не трапиться. Я не буду морити себе голодом, щоб зігнати 9 кг. Я вже став іншим бійцем. Ще одна причина – мені вже нема чого доводити у першій важкій вазі.

Роджер Блудворт сказав, що ця поразка не змінить тебе. Хіба що зробить тебе ще більш рішучим.

Це дійсно так. Мій похід за чемпіонським титулом ще не завершено. В мене ще залишаються сили на пару великих чемпіонських боїв. Я обіцяю своїм фанам, що ніколи не забуду моменту, коли рефері відправив мене у мій куток, зупинивши бій.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.