Джеймс Тоні: Я поб’ю Лєбєдєва так сильно, що його неможливо буде впізнати

Легендарний американський боксер, чемпіон світу в трьох вагових категоріях Джеймс Тоні (73-6-3, 44 КО) дав інтерв’ю сайту eastsideboxing.com, в якому розповів про свій наступний поєдинок проти росіянина Дєніса Лєбєдєва.

Джеймсе, було чудово дізнатися, що ти зустрінешся з Дєнісом Лєбєдєвим в Росії. Скажи, контракт на бій вже підписано, чи ви ще знаходитесь в переговорному процесі?

Ми все ще ведемо перемовини, але я дуже сподіваюся, що цей поєдинок відбудеться. Мене уникають брати Клички та Девід Хей, тож поєдинок з Лєбєдєвим відкриє для мене багато дверей.

Тебе не хвилює той факт, що бій пройде в Росії?

Абсолютно не хвилює. Я вже боксував в Європі раніше, і мені подобається проводити поєдинки в різних країнах, щоб люди з різних куточків світу могли побачити справжнього чемпіона у рингу.

Поєдинок з Лєбєдєвим відбуватиметься у рамках першої важкої ваги, чи в проміжній ваговій категорії?

Ми ще не домовились про це, однак для мене це не має жодного значення, адже зараз я знаходжусь в ідеальній формі.

Ти зараз важиш десь близько 91 кг?

Майже. Всі будуть шоковані, побачивши мене на церемонії зважування. Повертається той самий скажений, лютий Джеймс Тоні.

Ти бачив перемогу Лєбєдєва нокаутом над Роєм Джонсом?

Так, бачив. І якщо він буде стояти переді мною, як це він робив в бою з Джонсом, для нього цей поєдинок закінчиться дуже швидко.  Мені дуже хотілося б, щоб він вів бій зі мною саме в такому стилі.

Кажуть, що Лєбєдєв б’є дуже сильно з обох рук. Тебе це хвилює?

Не хвилює зовсім. Подивіться на мій % нокаутів – в мене сильніший удар, ніж у нього.

А як стосовно суддівства? Ти вважаєш, що тобі обов’язково треба буде нокаутувати його, щоб тебе не пограбували місцеві судді?

Якби в мене були хоча б мінімальні сумніві у своїй перемозі, я б не погоджувався на цей бій. В кінці бою Лєбєдєв буде настільки побитим, що його неможливо буде пізнати. Я поб’ю його настільки ж сильно, як Жирова, можливо, ще й сильніше. Жиров був набагато кращим боксером за Лєбєдєва.

Дєніс – шульга, як ти знаєш…

Я бився з одинадцятьма шульгами, і «розірвав» кожного з них.

Ти залишишся в першій важкій вазі, чи повернешся у надважку категорію після бою з Лєбєдєвим?

Я можу битися в обох вагових категоріях. Я хотів би провести бої з Хопкінсом і Тарвером в першій важкій вазі, а також з Кличками у надважкій.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.