Бій Девід Родрігес – Байрон Поллі не відбудеться

Поєдинок між важковаговиками Девідом Родрігесом (35-0, 33 КО) та Байроном Поллі (24-12-1, 11 KO), який був намічений на 15 жовтня, не відбудеться. Офіційною причиною скасування поєдинку стало небажання Всесвітньої боксерської ради (WBC), регіональним титулом якої володіє Родрігес, санкціонувати титульний бій з опонентом, який програв 4 з 5-ти своїх останніх поєдинків.

Повідомляється, що промоутери Родрігеса Зеферіно Рамірес не зміг підшукати іншого суперника для свого боксера, тому вирішив скасувати цей бій взагалі. В той же час, ситуація виглядає не настільки простою, і  деякі питання напрошуються самі собою:

1) до бою залишалось 40 днів, і цього часу більш, ніж достатньо для того, щоб знайти сильнішого суперника;

2) навіщо було скасовувати поєдинок, якщо, не отримавши санкції WBC, можна було просто зробити його нетитульним?

Тому в боксерських колах одразу почали поширюватися чутки, що бій Родрігес – Поллі скасували через те, що Девід отримав набагато більш вигідну пропозицію, як в фінансовому, так і в спортивному плані. Наші заокеанські колеги припускають, що мова може йти про бій зі ще одним американцем мексиканського походження – Крісом Арреолою (33-2, 28 КО), який є дуже популярним бійцем в США. Ми ж підемо ще далі і припустимо, що мова може йти навіть не про поєдинок з Арреолою, а про бій з чемпіоном світу за версіями IBF, WBO, WBA та IBO, українцем Володимиром Кличком, який якраз зараз знаходиться в пошуках суперника для наступного бою, попередньо запланованого на листопад цього року.

Звичайно, Володимир шукає для себе більш відомого опонента, ніж Родрігес, кращими перемогами якого стали звитяги у боях з джорніменами Робертом Девісом та Овеном Беком. Та враховуючи той факт, що команда українця вже робила пропозицію про бій поляку Маріушу Ваху (25-0, 13 КО), який навряд чи може похизуватися кращими перемогами, ніж в Родрігеса, такий варіант виключати не можна.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.