Стів Каннінгем: Тарвер не хоче ризикувати

Чемпіон світу за версією IBF в першій важкій вазі, американець Стів Каннінгем (24-2, 12 КО) в інтерв’ю сайту fighthype.com розповів про свій наступний поєдинок, пояснив, чому йому не вдалося організувати бій з Антоніо Тарвером та поділився планами на більш віддалене майбутнє.

Як справи, Чемпіоне?

Дякую, все чудово.

Нещодавно ти отримав свого наступного суперника – ним стане Хуан Пабло Ернандес. Розкажи нам про цей бій.

Все літо я намагався організувати собі поєдинок з кимось, а Ернандес хотів зустрітися з Гільєрмо Джонсом. Ні мені, ні йому не вдалося здійснити наших планів, тож ми домовились про бій між собою.

Ти вже розпочав підготовку до цього поєдинку?

Так, я завжди тренуюсь. Але зараз сфокусую всю свою увагу на Ернандесі.

Бій відбудеться в Німеччині, як і останні твої кілька поєдинків. Ти радий цьому факту, чи хотів би виступити в Америці?

Я просто радий вже тому, що битимусь. А в майбутньому мені, звісно, хотілося б провести бій і в себе на батьківщині.

Тобі не вдалося організувати бій з Антоніо Тарвером. Твоя команда робила йому офіційну пропозицію?

Так, ми запропонували йому такий варіант, що переможець отримає все, аби зробити цю пропозицію більш привабливою для нього. Але в нас просто недостатньо грошей, щоб “заманити” Тарвера на бій, в якому в нього буде мало шансів на перемогу.

Чесно кажучи, в першій важкій вазі важко організувати мегафайт. Лише твої поєдинки проти Марко Хука та Антоніо Тарвера могли б претендувати на такий високий статус. Як думаєш, тобі вдасться зустрітися з кимось з них найближчим часом?

Ми знаємо, чому бій з Тарвером не відбудеться – він хоче отримати багато грошей без особливого ризику. Я ж, навпаки, завжди згоджувався на ризиковані бої, не заробляючи при цьому великих грошей. Щодо Хука, то в нас з ним один промоутер, тому я впевнений, що наш бій відбудеться в майбутньому.

Які твої довгострокові плани?

Протягом найближчих двох років я хотів би стати абсолютним чемпіоном в першій важкій вазі, провести великий бій в Америці, і, можливо, навіть перейти в надважку категорію.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.