Роберт Хеленіус: Я ще не готовий до бою з Кличком

Через кілька днів після ефектної перемоги над колишнім чемпіоном світу за версією WBO, білорусом Сергієм Ляховичем, один з найперспективніших важковаговіків світу, фін Роберт Хеленіус став гостем “On the ropes boxing radio”. BoxingNews пропонує своїм читачам найцікавіші моменти цього інтерв’ю.

Як справи, Роберте?

Все чудово. Я зараз відпочиваю зі своєю родиною.  Трішки втомлений після бою, але загалом все добре.

Багато людей кажуть, що твій бій з Ляховичем був одним з найкращих в надважкій вазі за останні роки. Можеш поділитися своїми враженнями від цього поєдинку?

Відчуваю, що міг би провести цей бій трохи краще – трохи більше рухатися, тримати зручну для мене дистанцію. Але загалом я задоволений тим, як я провів поєдинок.

Ляхович тебе здивував чимось?

Ні, я очікував саме такого бою від нього. Я був готовий пройти всі 12 раундів. Сергій – дуже досвідчений боксер, тому я знав, що бій з ним не буде легким.

Багатьом сподобалось, як добре ти зміг добити Ляховича після того, як він опинився у важкій ситуації. В 9-му раунді ти провів відмінну комбінацію, в якій серед інших ударів був і аперкот. Розкажи нам трохи про нокаут.

У восьмому раунді я помітив, що він почав втомлюватися. Мені вдалося відправити його в нокдаун, тому я знав, що мені треба добивати його в дев’ятому раунді. Я влучив дійсно вибуховим аперкотом, який прийшовся точно в ціль. Саме тоді я подумав: “Зараз ти впадеш”.

Тебе вважають найнебезпечніших претендентом у надважкій вазі. В тебе нема поразок, і ти маєш прекрасні розміри. Як думаєш, ти можеш перемогти Кличків?

Поки що я не впевнений, що готовий до такого бою. Мені потрібно провести ще 2-3 поєдинки, які додадуть мені впевненості, попрацювати над своєю витривалістю.

Чи є саме витривалість тим компонентом, над яким тобі потрібно працювати найбільше?

Напевно, так. Треба мати ідеальну підготовку, щоб “тягати” 110 кг по рингу протягом 12-ти раундів. Хоча я й не відчував себе втомленим в останньому бою, але мені все одно треба ще попрацювати над фізичною підготовкою – тоді я почуватимусь впевненіше.

Коли ти повернешся до тренувань?

Я відпочину два тижні, а потім повернуся в зал.

І наостанок, що ти можеш сказати своїм вболівальникам?

Я вдячний їм, і сподіваюсь, що мій стиль подобатиметься все більшій й більшій кількості людей.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.