47 років тому відбувся реванш Алі в бою з Фрейзером (відео)

28 січня 1974 року у «Медісон-сквер-гарден» Мухаммед Алі взяв реванш у Джо Фрейзера, якому програв трьома роками раніше на тій же арені.

На відміну від першого поєдинку, Алі вирішив не вести бій біля канатів, а зосередився на пересуванні по рингу і нанесенні великої кількості джебів, при найменшій небезпеці Мохаммед «в’язав» руки суперника і не давав йому бити.

В кінці другого раунду Алі провів точний правий хук в голову Фрейзера, від якого у того підкосилися ноги. Після точного удару Мухаммед почав розвивати атаку, але рефері помилився: подумавши, що раунд закінчений, він розвів боксерів по своїх кутках, давши Джо час для відновлення. Ця помилка рефері не допомогла Фрейзеру, який не зміг нічого зробити протягом 12 раундів, судді одноголосно віддали перемогу Алі.

Після бою Джо був незгодний з рішенням суддів, відкрито заявляючи, що у нього вкрали перемогу, а також, що його суперник діяв «брудно» під час поєдинку.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.