Сергій Ковальов заперечує використання допінгу

Кеті Дува, промоутер екс-чемпіона світу Сергія Ковальова, заявила, що російський боксер завжди був категорично проти використання допінгу і ніколи не застосовував його за весь час своєї спортивної кар’єри.

Нагадаємо, кілька днів тому стало відомо, що 38-річний Ковальов провалив другий допінг-тест, який знову дав позитивний результат на синтетичний тестостерон.

«Як відомо, Сергій завжди був прихильником чистих спортсменів. Він хоче дати зрозуміти, що ніколи свідомо не брав заборонену речовину. Фактично його десятки разів перевіряли з 2014 року. Він просить своїх фанатів дочекатися, коли всі факти стануть відомі, перш ніж засуджувати його. Коли прийде час, я впевнена, що всі будуть дивитися на речі інакше», – сказала Дува в бесіді з інформаційним агентством ТАСС.

30-го січня Ковальов повинен був побитися з Бектеміров Мелікузієвим, однак через допінг-скандал цей бій був скасований, а самому росіянину світить тривала дискваліфікація.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.