Промоутер Повєткіна підтвердив дату реваншу в Вайтом

Глава промоутерської компанії «Світ Боксу» Андрій Рябінський підтвердив слова Едді Хірна про те, що реванш його підопічного Олександра Повєткіна (36-2-1, 25 КО) і Ділліан Вайта (27-2, 18 КО) відбудеться 6 березня.

«Бій пройде 6 березня. Нас ця дата цілком влаштовує, все нормально. Саша цілком собі в формі, зараз він вже полетів на перший етап підготовки (в Геленджик), де буде підтягувати фізику. Далі буде практика і підводка до бою. В Англії команда, напевно, відправиться тижні за два до поєдинку. Уайта знову будуть вважати фаворитом? Нам все одно, якщо чесно. Хотілося б, щоб Саша і другий бій закінчив так само, як і перший, але уникнув нокдауну.

У Саші все добре зі здоров’ям, він відновився. Ми також пройшли велику диспансеризацію, отримали від лікарів все рекомендації. Також було обмеження по датах, коли Сашкові не можна було битися. Лікарі сказали, що після першого березня можна виходити на бій », – сказав Рябінскій.

Спочатку реванш планувався на листопад, але через позитивного тесту на коронавірус у Повєткін бій потім кілька разів переносився.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.