Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум повідомив, що Василь Ломаченко хоче влаштувати реванш з абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі Теофімо Лопесом.
«Я не говорив з Ломаченком. Я спілкувався з його менеджером Егісом Клімасом. Ломаченко хоче провести реванш з Лопесом, але Теофімо не схильний до того, щоб знову з ним битися. Тому подивимося, що ми влаштуємо для Ломаченка.
Люди з Близького Сходу, які завжди знаходяться поруч, згадували про організацію цього реваншу. У боксі завжди говорять гроші. Ми не можемо влаштовувати такі великі івенти без глядачів. Просто не можна цього робити. Втрачається занадто багато джерел доходу», – сказав Боб Арум в інтерв’ю Гарету Девісу.
Нагадаємо, 17 жовтня в бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі Ломаченко поступився Теофімо Лопесу одноголосним рішенням суддів.