Усик отримав пару тижнів, щоб прийняти виклик Джойса

Сем Джонс, менеджер Джо Джойса (12-0, 11 КО), висловився про бій проти претендента на титул WBO Олександра Усика (18-0, 13 КО).

«Ми дали Усику наступні пару тижнів, тому що Джо хоче битися в квітні, до якого залишилося всього 10 або 11 тижнів. Ми не будемо затягувати його кар’єру. Інакше ми підберемо іншого суперника, тільки якщо WBO не накаже Джо і Усику призначити фінального претендента. Все залежить від ситуації Джошуа – Ф’юрі.

Ми ясно дали зрозуміти Френку Воррену, промоутеру Джо, що хочемо битися з Усиком, навіть якщо це буде бій за проміжний титул. Джо буде андердогом і промоутери спишуть його з рахунків, але ми впевнені, що він зупинить Усика. Джо ставить собі цілі, він дивиться вперед, а не назад.

Він хоче зустрітися з Усиком, а потім з переможцем Джошуа – Ф’юрі », – цитує Джонса Sky Sports.

Очікується, що українець Усик і Джойс можуть зійтися в ринзі за пояс WBO, але лише в тому випадку, якщо від нього виявиться Ентоні Джошуа і титул стане вакантним.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.