Райан Гарсія: «Гряде битва зі злом, і я прийму в ній участь»

Американець Райан Гарсія дав оцінку політичній ситуації у США в світлі останніх подій в країні.

22-річний уродженець Каліфорнії розкритикував діяльність Дональда Трампа, який незабаром складе свої повноваження президента США. Гарсія зізнався, що після боксерської кар’єри хотів би піти в політику.

«Я збираюся й надалі мотивувати і надихати людей. Але хочу зробити це інакше, не боксом. Тому завершу кар’єру у 26 років. Хочу відіграти свою роль у цій битві зі злістю та ненавистю в США. Так, я вважаю, що Дональд Трамп сіяв ненависть. І мені все одно, що він частенько замітав за собою сліди після того, як говорив або писав щось неналежне.

Він збив з пантелику багатьох людей. І через це тепер так багато ненависті навколо. Все, що ви вкладете в цей світ, воно все потім повернеться. Гряде битва зі злом. І я прийму в ній участь, буду битися в перших рядах. Але не хвилюйтеся – я знову отримаю перемогу!», – заявив Райан Гарсія у інтерв’ю AK & Barak Show на Sirius XM та DAZN.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.