Гарсія: «Мене ніщо не могло зупинити, навіть коли я опинився на канвасі»

Американський проспект Райан Гарсія поділився враженнями від перемоги над Люком Кемпбеллом з Великої Британії.

Виграш, нагадаємо, приніс Гарсія статус обов’язкового претендента на чемпіонський пояс за версією WBC, яким володіє Девін Хейні.

«Я жодного разу в житті не падав. Думаю, що в той момент я був занадто схвильований. Я знав, що все у моїх руках, і я хотів довести це. Я хотів його розколоти, а він розколов мене… В мене трохи заморочилося у голові. Я не збирався падати.

Думаю, що показав багатьом людям, хто я є насправді. Пам’ятайте, що ви не той, як про вас говорять. Ви той, ким ви хочете бути. Сьогодні я вирішив стати чемпіоном. Мене ніщо не могло зупинити, навіть коли я опинився на канвасі. Я встав. Це був хороший удар. Я подумав: «Ей, я впав. Це божевілля».

Хейні? Я людина слова. Я чекаю на тебе, Девін Хейні. Я дійсно хочу битися з Танком. Я знаю, що люди стурбовані цим, але я готовий. Я бився з чемпіоном Олімпійських ігор. Сьогодні я показав, що я особливий», – цитує Гарсія CBS Sports.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.