Дієтолог Фока: «Лопеса-старшого сприймали як якогось дурника»

Український спортивний дієтолог Олександр Фока, який працює з абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі Теофімо Лопесом (16-0, 12 КО), поділився враженнями від роботи з американським боксером і його батьком Теофімо Лопесом-старшим.

«По-перше, їх культура відрізняється від нашої. Вони можуть багато чого говорити, але потім йти і посміхатися. Вони не вкладають в це нічого поганого. В останніх відео він говорить, що Ломаченко – класний боєць. Сильно близько до серця ці слова не слід приймати, але для розкрутки бою, для того щоб прийшли люди, потрібно розкручувати.

Зрозуміло, що сам бокс теж цікавий, але людям подобається шоу, а вони роблять його своєю мовою. Але після того як наговорив, потрібно вийти і відтворити це в рингу, тому що якщо не відтворив, то все буде не дуже красиво і не дуже приємно.

Я вважаю, що Лопеса-старшого сприймали як якогось дурника. Думаю, до наркотиків він взагалі ніякого відношення не має. Але його сприймали як дурника, а насправді вони добре підготувалися, про що взагалі ніхто не говорить. І технічно, і тактично, і функціонально було видно, що він добре готовий», – сказав Фока в інтерв’ю ютуб-каналу «Боксерська ПРАВДА».

Нагадаємо, в бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі Василь Ломаченко поступився Теофімо Лопесу одноголосним рішенням суддів: 112-116, 111-117, 109-119.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.