Бредлі: «Спенс зараз в тому положенні, коли він просто хоче заробити грошей»

Екс-чемпіон світу у першому напівсередньому та напівсередньому дивізіонах Тімоті Бредлі поставив під сумнів щирості чинного чемпіона IBF та WBC у напівсередній вазі Еррола Спенса.

37-річний американець не повірив, що Спенс дійсно зацікавлений у поєдинку проти чемпіона WBO Теренса Кроуфорда. Бредлі впевнений, що Ерролом рухає виключно жага фінансової вигоди. Саме тому він більше говорить про бій проти Сауля «Канело» Альвареса у середній вазі, щоб мати можливість незабаром забезпеченою людиною завершити свою кар’єру.

«Цього не буде, я не очікую, що це відбудеться. Навіщо підніматися у вазі та проводити бій з «Канело» замість бою з Теренсом Кроуфордом в одній вазі з тобою? Для нього все питання у грошах. Я думаю, Спенс зараз в тому положенні, коли він просто хоче заробити грошей та завершити кар’єру. Він не збирається боксувати з Теренсом Кроуфордом. Навіть якби Кроуфорд пішов від Top Rank у Premier Boxing Champions, я все одно б не поставив на те, що цей бій відбудеться. І я залишуся при цій думці, поки вони не підпишуть контракт на бій», – заявив Бредлі у етері телеканалу ESPN.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.