Шлеменко: «Батько Ломаченка багатьом жертвував заради сина»

Російський боєць Олександр Шлеменко розповів про секрет успіху українського боксера Василя Ломаченка і чемпіона UFC Хабіба Нурмагомедова.

«Першочергово, напевно, можна виділити працездатність Хабіба. Я можу відзначити такого ж хлопця – Ломаченка. Я вважаю, що найголовніше, що їх об’єднує, – це їх батько. У них обох в родині був учитель, особистий приклад – батько, який, можна сказати, вибудував своє життя так, щоб його діти стали чемпіонами. Це моя думка.

Згадаймо про Василя Ломаченка. Мені здається, що його батько багатьом жертвував так само, як, напевно, і батько Хабіба. Давайте запам’ятаємо: занадто видатних результатів вони (батьки, – прим.) не показали. Так, вони хороші спортсмени, але вони були націлені на те, щоб їхні діти стартонули. І вони це зробили.

Про Василя зараз говорять в боксі, що це унікум, хоча у нього вагова категорія дуже маленька. Те ж саме бачимо про Хабіба. Він теж невеликий, і про нього дуже багато розмов. Мені здається, тут дуже велика роль саме батьківського виховання», – сказав Олександр Шлеменко в інтерв’ю Ксенії Кравцовій.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.