Росіянин Ковальов звинувачується у відеопіратстві щодо DAZN

Екс-чемпіон світу у напівважкій вазі Сергій Ковальов отримав позов від спортивного стрімінгового сервісу, з яким він співпрацює.

Нагадаємо, в січні майбутнього року Ковальову належить провести на DAZN поєдинок з Бєктєміром Мєлікузієвим. Зараз же у DAZN обурені тим фактом, що минулих вихідних російський боксер транслював у соцмережі поєдинок між Саулем Альваресом та Каллум Смітом. За його допомогою бій нелегально подивилося близько 2500 людей, і тим самим DAZN було завдано фінансових збитків у розмірі від 50 тис до 250 тис тисяч доларів.

Зауважимо, що це не перший випадок порушення Ковальовим закону. У 2018 році він був засуджений до трьох років умовно за напад на жінку та її собаку, а минулого року, за чутками, був видворений з літака за домагання до якоїсь жінки, яку він намагався поцілувати, та закидав грошима. А у лютому цього року Ковальов був заарештований у Лос-Анджелесі за водіння у п’яному вигляді.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.