Арум назвав ймовірних суперників Ломаченко

Промоутер українського боксера Василя Ломаченка (14-2, 10 КО) Боб Арум поділився планами щодо майбутнього поєдинку екс-чемпіона світу у легкій вазі за трьома версіями.

Американець зізнався, що багато чого буде залежати від бажання самого Ломаченко щодо ваговій категорії, де він хотів би виступати надалі.

«Ми маємо дозволити Ломаченко залікувати плече, у нього була ще одна операція на ньому. Десь на початку року я збираюся поговорити з ним, щоб зрозуміти, що він хоче робити. Чи бажає він залишитися у легкій вазі або перейде в другу напівлегку, яку зробить без проблем? У другій напівлегкій вазі у нас є переможець бою Берчельт – Вальдес, а також Шакур Стівенсон. У нас є цілий ряд відмінних бійців другої напівлегкої ваги.

Ломаченко може залишитися у легкій вазі, і ми зведемо його з кимось із молодих гармат – Хейні або «Танком» Девісом. Це хороший поєдинок. Нам потрібно подивитися, що Лома хоче зробити в наступному році», – заявив Арум YouTube-каналу iFL TV.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.