Лопес-старший: «Ломаченко знищить будь-кого в легкій вазі»

Теофімо Лопес-старший, батько і тренер абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО), поділився думкою про українця Василя Ломаченка (14-2, 10 КО).

«Ми побили не якогось клятого бомжа, Ломаченко – чемпіон світу і провів більше 400 боїв – ми зламали код. Я дуже поважаю Ломаченка. Ми відібрали у нього рух вліво, і, коли ми це припинили, він став звичайним бійцем. Ломаченко знищить будь-якого в легкій вазі, і я стану дуже багатим, поставивши всі гроші на нього. Те, що мій син побив Ломаченко, різко не зробив його ніким.

Люди вважають, що Ломаченко – це запросто, але він з’їсть живцем всіх молодих і наполегливих в 135 фунтах. Відзначу Ломаченка за прийняті удари. Якби він пропустив їх раніше, то був би нокаутований. Але через поразку він різко не став недостатньо хорошим. Він – великий боєць, який програв великому бійцю», – сказав Лопес-старший.

Нагадаємо, 17 жовтня Ломаченко поступився Лопесу одноголосним рішенням суддів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.