Боб Арум: «Коментарі Ломаченка тупі»

Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум відреагував на висловлювання Василя Ломаченка (14-2, 10 КО), який звинуватив суддів в упередженості в бою проти Теофімо Лопеса (16-0, 12 КО):

«Коментарі Ломаченко такі ж тупі, як і ті, які давав Вайлдер з приводу поразки Тайсону Ф’юрі. Мовляв, Ф’юрі чимось набив рукавички, а його власний кут отруїв йому воду. Це смішно. Проблема всіх зараз полягає в тому, що, коли президент США несе нісенітницю кожного разу, коли відкриває рот, і зазвичай в цих словах немає ні краплі правди, всім здається, що у них є ліцензія на винахід власних конспірологічних теорій.

Можливо, у випадку з Ломаченко Джулі Ледерман, яка є дуже чесною людиною, помилилася в цьому бою, віддавши йому тільки один раунд. Але всі судді були авторитетними людьми. Я думаю, що всі, хто дивилися цей бій, як би вони не порахували – 7:5, 8:4 або навіть 9:3 – розуміли, що Лопес однозначно переміг.

Так що я вважаю, що ці коментарі були абсолютно недоречними. Коли я поговорю з Ломаченком, то скажу йому це», – сказав Арум.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.