Алі Башир: «Пористий канвас в бою Кличка з Ф’юрі – моя ідея»

Колишній тренер Володимира Кличка Джеймс Алі Башир розповів, як команда українця хотіла використовувати прийом з пористим канвасом в бою проти британця Тайсона Ф’юрі.

«Пористий канвас в бою з Ф’юрі? Це була моя ідея. Це була моя ідея, моя крихітка. Це законно, тому що чемпіон може вибрати той канвас, який захоче. Чи бився на цьому канвасі Віталій Кличко з Солісом, коли той травмував ногу? Я про це не знаю. Але цей канвас, про який ми говоримо, називається повільним. Він не був заборонений. Він просто називається повільним.

Ідея полягає в тому, що ти використовуєш цей канвас в тренувальному таборі, тому чемпіон звикає рухатися на ньому. Але новачок може подумати: «Що це таке? На чому, чорт забирай, я стою?». Ти повинен тренуватися ментально. Це не було незаконно, але табір Ф’юрі домігся дивідендів для нього», – сказав Джеймс Алі Башир в інтерв’ю ютуб-каналу BWTM SPORTS & GAMING.

Нагадаємо, Ф’юрі переміг одноголосним рішенням суддів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.