Красюк: «Немає таких грошей, які могли б перекупити можливість стати абсолютом»

Генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк прокоментував інформацію про те, що Олександр Усик (18-0, 13 КО) за хороші відступні може дозволити провести поєдинок між чемпіоном WBC Тайсон Ф’юрі і володарем титулів WBA, IBF, WBO і IBО Ентоні Джошуа (24-1 , 22 KO).

«Така практика існує в боксі. Це нормальна практика, коли умови узгоджуються між усіма учасниками процесу, включаючи санкціонуючу організацію, а їх поки 4, тому що мова йде саме про 4 пояси.

В одній з організацій є одна дуже серйозна обставина – це обов’язковий претендент, яким є Усик.

Я впевнений, що організатори поєдинку Джошуа – Ф’юрі будуть пропонувати такі умови, але повторюся, що остаточне рішення завжди приймає боксер. Рішення прийматиме сам Олександр, бо це його кар’єра, його життя і він відповідає за це рішення.

Компанія і менеджери – це служби, які допомагають Усику розвивати свою кар’єру.

Моя думка така, що можливість стати першим в історії абсолютним чемпіоном світу в двох вагових категоріях, а саме в крузервейті і хевівейті, не може коштувати ніяких грошей.

Немає таких грошей, які могли б перекупити таку можливість. Олександру я буду радити скористатися будь-яким шансом щоб це отримати», – сказав Красюк.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.