Красюк: «Берінчик буде битися за пояс чемпіона світу»

Генеральний директор K2 Promotions Олександр Красюк розповів про перспективи інтернаціонального чемпіона світу за версією WBO в легкій вазі Дениса Берінчика.

«У нас була спроба політично просунути питання організації поєдинку за звання обов’язкового претендента на титул. Але є чітка позиція WBO. Так як Лопес отримує статус суперчемпіона, у нього є 18 місяців до наступного обов’язкового захисту. Зараз немає ніякого сенсу призначати обов’язкового претендента на такий тривалий термін.

Тому офіційний претендент буде визначений за півроку до терміну обов’язкового захисту.

За рік все може змінитися. По-перше, Лопес, найімовірніше, буде битися з Камбососом – офіційним претендентом за гілці IBF. Можливо, це буде в Австралії, можливо, Комбосос переможе. Ми цього не знаємо. Можливо, Лопес перейде в іншу вагову категорію.

За цей час багато що може змінитися. Тому наш стратегічний вектор – йти битися за право битися за пояс чемпіона світу через позицію офіційного претендента і вирішувати всі труднощі, які стануть на шляху. Але напрямок не змінюється – Берінчик битиметься за пояс чемпіона світу», – наводить слова Красюка Tribuna.com.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.