Василь Ломаченко: «Об’єктивним суддівством у бою з Лопесом і не пахло»

Колишній чемпіон світу у легкій вазі за трьома версіями Василь Ломаченко (14-2, 10 КО) дав оцінку роботі суддів в його бою проти Теофімо Лопеса.

Українець, який вперше заговорив після жовтневого фіаско, сильно засумнівався у об’єктивності прийнятих рішень рефері за межами рингу, вердикт яких вирішив результат бою на користь американця.

«Записки? Я віддаю собі другий раунд. Перший раунд – його, третій – його, четвертий – його, п’ятий – його, шостий – під питанням, але нехай буде його. При чому, ці всі раунди я віддаю йому з упередженим ставленням до себе. Якщо я буду розглядати ці раунди як в боксі, за правилами, то, може бути, це будуть інші записки. Але, припустимо, якщо візьмемо так, то це п’ять раундів в першій половині його, один – мій.

Беремо другу половину. Я віддаю 7,8,9,10 та 11 – собі, 12 – віддаю йому. І того ми маємо 6:6. І того ми маємо нічию. А якщо ми маємо нічию, то дивимося на негласне правило всіх чемпіонатів світу з боксу: 10, 11, 12 раунди. Якщо поєдинок проходить в рівних умовах, то беремо чемпіонські раунди. 10 та 11 раунди виграв я. 12 – він. 2:1.

Візьмемо шкоди. Давайте шкоди візьмемо. Шість раундів його та шість раундів мої останні. Вже ми поєдинок ділимо на його раунди та мої раунди. Перша половина і друга половина. Ну як дивитися?

І навіть давайте візьмемо як судді віддали. Навіть якби я у першій половині, з його 6 раундів взяв три раунди, ще три раунди, то на записках я б не виграв поєдинок. А про що це говорить? Це не про упередженість каже, а про зарядженості. Судді були заряджені. Там і не пахло тим, щоб судили об’єктивно, як-то чесно. Там не пахло цим. Я не знаю, що це була за гра та чия це була гра, але я точно знаю, що це була чиясь гра. Звичайно», – розповів Ломаченко у інтерв’ю LOMUS official.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.