Ліхтер: «Альварес повинен перемогти Сміта»

Відомий український тренер Олександр Ліхтер поділився очікуваннями від поєдинку між мексиканцем Саулем Альваресом і володарем титулу за версією WBA Super в другій середній вазі Каллумом Смітом.

«Мені здається, що цей бій не триватиме 12 раундів. Обидва хлопці б’ють і іноді йдуть на загострення. Сміт непоганий в дистанції. З Ковальовим Альваресу було не так просто, незважаючи на вік Ковальова. Коли він правильно працював ногами, було непросто підібратися.

Це буде цікавий бій, тому що, коли знаєш кінець фільму, не цікаво дивитися до кінця. В цьому випадку інтрига хороша.

Якщо Сміт включить ноги, то він буде обігравати Альвареса. Єдине, що у нього може не вистачити терпіння, оскільки він трохи схильний до насильства. Можливо, захоче загострити бій на якомусь етапі. Якщо він захоче ризикнути, то таким людям важко себе стримувати емоційно. Є варіант, що він може пропустити удар, після чого загориться, як сірник. Але бій буде цікавим, все залежить від того, як до нього поставиться команда тренерів. У випадку з Альваресом важливо правильно підійти до більш високого суперника. І все-таки, я більше схильний до того, що Альварес повинен перемогти», – наводить слова Ліхтера Sport.ua.

Нагадаємо, поєдинок Альварес – Сміт пройде 19 грудня в Сан-Антоніо (штат Техас). Бій відбудеться за присутності глядачів. На кону також буде стояти вакантний пояс WBC.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.