Головкін: «На цьому рівні немає легких боїв»

Чинний чемпіон світу за версією IBF у середній вазі Гєннадій Головкін поділився своїми планами на поєдинок із Камілом Шеремотою з Польщі.

Казахстанец заявив, що майбутній бій стане історичним для середнього дивізіону.

«Відчуваю себе готовим до цього бою. У п’ятницю люди зрозуміють, що цей бій стане історичним для середньої ваги. Я хотів би, щоб він відбувся раніше. Спочатку я повинен перемогти у п’ятницю, а вже потім дивитися в бік інших можливостей. Так, я сподівався провести в цьому році більше поєдинків, але, природно, все було закрито через пандемію. Сподіваюся, що ситуація покращиться, і у нас з’являться можливості битися частіше. Це дуже важливий бій, оскільки мова йде про рекордний захист. Для будь-якого спортсмена дуже хвилююче встановлювати новий рекорд.

Неважливо, 21-й захист або якась інша цифра – тебе радує факт, що ти встановлюєш рекорд. Я до кожного поєдинку ставлюся дуже серйозно. На цьому рівні немає легких боїв. Коли ти є чемпіоном, то усвідомлюєш, що кожен опонент несе певні виклики, і дуже серйозно тренуєшся», – цитує Головкіна Boxingnews24.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.