Тедді Атлас дав прогноз на поєдинок Джошуа – Пулєв

Американський топ-тренер та телеексперт Тедді Атлас прогнозував розвиток подій в рингу у бою між чемпіоном світу за версіями WBA, WBO та IBF в суперважкій вазі Ентоні Джошуа та претендентом по лінії IBF Кубратом Пулєвим.

Відомий фахівець заявив, що британець Джошуа здобуде в бою перемогу. І станеться це або за очками, або нокаутом в пізніх раундах.

«Для мене питання є в тому, чи буде Джошуа боксувати та позбавляти Пулєва балансу. Якщо він це зробить, то я думаю, що він переможе суддівським рішенням. Можливо, Джошуа упустить Пулєва в більш пізніх раундах, відчує впевненість та почне частіше насідати. Може бути, він його удосрочить.

Однак якщо Джошуа буде стояти прямо перед Пулєвим, що він теж може зробити, то буде здатний нокаутувати Кубрата, піймавши його. Але й у Пулєва буде шанс піймати Джошуа. Якщо ви захочете поставити декілька доларів на андердога, то зробите це, оскільки сподіваєтеся, що Джошуа все ще не готовий, як і раніше уразливий та може щось зловити», – заявив Атлас у етері подкасту THE FIGHT with Teddy Atlas.

Бій Джошуа – Пулєв відбудеться ввечері у суботу, 12 грудня, в Лондоні.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.