Стівенсон: «Поб’ю Ломаченка ще жорсткіше, ніж Лопес»

Претендент на титул WBO в першій легкій вазі Шакур Стівенсон вважає, що українцеві Василю Ломаченку (14-2, 10 КО) не варто спускатися в другу напівлегку вагу.

«Мої короткострокові цілі? Якщо говорити чесно про те, кого б я вибрав, я знаю, що є обов’язковим претендентом для переможця бою Херрінг – Фремптон. Але я б назвав Берчельта, тому що він великий, жорсткий вбивця у другому напівлегкому дивізіоні.

Ломаченко крутий і все таке, але він повертається після поразки. Я не думаю, що з його боку буде мудро викликати мене чи намагатися перейти в мою вагу і говорити, що він був занадто дрібним для легкого дивізіону, через що і програв Теофімо. Я сумніваюся, що це буде мудре рішення.

130 фунтів – моя вага, і я відчуваю, що якщо він спуститься, то отримає дещо, чого не хоче. Мені здається, що йому не слід цього робити. Я залишаю йому чесне попередження, що не варто спускатися в мій вага.

Я думаю, що якщо ми з Ломаченко поб’ємося, то я поб’ю його ще жорсткіше, ніж Теофімо.

Я не кажу нічого поганого про Лопесі, він видав домінуюче виступ. Я просто відчуваю, що візьму кожен раунд. Йому буде складно виграти хоча б один раунд», – сказав Шакур Стівенсон в інтерв’ю ютуб-каналу Morning Kombat.

Нагадаємо, в бою за абсолютне чемпіонство в легкій вазі Лопес переміг Ломаченко одноголосним рішенням суддів: 116-112, 117-111, 119-109.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.