Редкач відповів на критику з боку Усика (відео)

34-річний український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 КО) прокоментував слова боксера Олександра Усика про те, що вболівати за Лопеса у поєдинку з Ломаченком — це лицемірство.

Слово «лицемір/лицемірство» звучить досить голосно. Але що таке лицемірство? Це поведінка, що прикриває нещирість, зловмисність удаваною щирістю, чеснотою. Так яким це чином може відноситися до людини, яка живе в Києві і підтримує закордонного спортсмена..? Так ніяким! Це як «я повинен, і я вибираю». «Я повинен» — це поведінка, в основі якої лежать уявлення людини про обов’язок. Є загальноприйняті соціальні уявлення про борг, а є особисті. «Я обираю». У цьому випадку те ж саме, по суті, але звучить м’якше і підкреслює свободу людини на свій вибір. І в цьому немає ніякого лицемірства.

Я не повинен підтримувати і вболівати, наприклад, за Ломаченка. Я обираю Лопеса. І справа не в тому, хто де живе, хто де народився і хто у кого тренується. Вся справа в тому, хто мені подобається як спортсмен і людина, чиї якості мені ближче. Я не буду платити за шоу, яке мені не подобається і вже, тим більше, на нього не піду. Я вибираю те, що мені подобається, і кого мені подобається. Так і люди, що живуть в Україні або будь-якій іншій країні, мають право вибрати того, хто їм подобається поза межами їх країни, і тим самим не бути лицемірними до самих себе!

Я підтримував Лопеса, і я виграв, моя ставка зайшла», — написав Редкач.

Здолавши Ломаченка, Лопес став чемпіоном світу за версіями IBF, WBC, WBA і WBO. Лопес переміг Ломаченка одностайним рішенням суддів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ivan The Killer Redkach (@ivan_redkach_11)

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.