Усик: «Ломаченко продовжить працювати»

Екс-абсолютний чемпіон світу у першій важкій вазі Олександр Усик поділився новинами щодо стану свого співвітчизника Василя Ломаченка.

Нагадаємо, у жовтні Ломаченко програв Теофімо Лопесу у об’єднаному бою, після чого переніс операцію на плечі, з пошкодженням якого він бився проти американця. Усик заявив, що Василь обов’язково ще повернеться у рингу.

«Я з ним розмовляв, як з другом. Мені дуже хотілося просто почути його. Я нічого про бокс не питав – як плечі, як стан. Ми пару днів тому розмовляли. Він говорив, що з плечиком все нормально, він розвиває його, робить реабілітацію. Болить щось. Воно якось чіпляє всіх. Я тиждень ходив після бою і про це думав. Я вже потім собі у голові прокрутив – все добре, він живий, повернувся додому до дітей, до дружини, до батьків. Все з точки зору життя – все слава Богу.

Одна поразка не може перекреслити всі попередні заслуги. Як це може статися? Нічого страшного. Поразка від перемоги ти сам маєш відрізняти. Він сильний хлопець. Зараз заживе плече, і він продовжить працювати. Якщо потрібно зробити якийсь круг у пару боїв, то потрібно робити. Я вважаю, що не можна зупинятися – потрібно працювати. А у нього з цим все нормально, з мотивацією, з бажанням», – заявив Усик у коментарі You-Tube-каналу USYK17.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.