Гендлін: «Тайсон не дав Джонсу зробити те, що хотів Рой»

Відомий російський коментатор Володимир Гендлін поділився думкою про поєдинок ветеранів боксу Майка Тайсона і Роя Джонса-молодшого.

«Під час поєдинку у мене не було ніяких емоцій, крім негативних. А що стосується в принципі, то я дивлюся на цю справу дуже сумним поглядом. Тому що для мене це символ того, до чого зараз прийшов світовий професійний бокс. Образно кажучи – це два старих бійця в порожньому залі. І ця картинка просто пригнічує. Дуже шкода.

А що стосується самого бою, то я вважаю, що це був чудовий підбір. Це була абсолютно класна робота тих, хто додумався з’єднати цих двох боксерів в рингу. Тому що це дві повних протилежності: Майк Тайсон – це результат, а Рой Джонс – це процес. У цьому бою Майк показав себе таким, яким він був завжди, тоді як Рой Джонс намагався робити, що і завжди, але Майк йому не дав цього зробити. Вся його гра Майком припинялась по ходу бою і все переходило в клінч. І якщо повернутися до нашого способу, то в такому ж клінчі знаходиться зараз бокс », – сказав Гендлін в інтерв’ю YouTube-каналі USACHEV TV.

Нагадаємо, бій завершився внічию.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.