Кальзаге: «Деонтей знову схлопоче від Ф’юрі»

Колишній чемпіон світу у другій середній вазі Джо Кальзаге висловив свою думку щодо другого поєдинку між новим чемпіоном WBC у важкій вазі Тайсоном Ф’юрі та екс-володарем пояса Деонтеєм Вайлдером, а також їх трилогію, в цілому.

«Я був здивований. Очікував, що Ф’юрі переможе, можливо, за очками. Агресором був не він, а Вайлдер. Але мені подобається дивитися, коли бикуют проти бика. Саме це зробив Ф’юрі. Він пішов вперед, і команда Вайлдера була шокована. Це показує, який Ф’юрі чудовий боєць. Він вміє не тільки боксувати, а й наступати, адаптуватися по ходу поєдинку. У другому бою він був зовсім іншим в порівнянні з першим поєдинком.

Я думаю, що Вайлдеру немає сенсу виходити в ринг із Ф’юрі. Деонтей знову схлопоче. Я вважаю, що він був викритий, побитий та поставлений у незручне становище. На мій погляд, йому потрібно забути про це. Впевнений, це знову повториться, оскільки Вайлдера розкрили. Якщо відібрати у нього праву руку, більше нічого не залишиться», – цитує Кальзаге BT Sport Boxing.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.