Усик: «Чісора говорив, що не може мене ображати»

Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик (18-0, 13 КО) розповів, чому вічний скандаліст Дерек Чісора (32-10, 23 КО) ставився до нього з повагою.

«Він Клімас говорив: «Не можу його якось ображати, очорняти». Може я просто так з боку виглядаю або ще щось. Коли на зважуванні був Face to Face, коли він до мене підійшов впритул, обмазаний весь, говорив: «Ти мене не розумієш, війна, війна!». Я йому казав: «Не війна».

Перепалка ось тут вже була, але коли він ось так близько підійшов, подумав: «Зараз може щось статися». Але я до кінця стояв на своєму. У нього під час інтерв’ю запитували, чому така дружня атмосфера. Він відповідав, що в рингу все буде інакше, але все було чудово.

Після поєдинку він підійшов, ми з ним дуже добре поспілкувалися. На камеру ми добре з ним поговорили, бургери поїли. Я запросив його до Києва. Він сказав, що йому дуже подобаються лазні з віником», – сказав Усик.

Нагадаємо, Олександр Усик переміг Дерека Чісору за очками: 117-112, 115-113, 115-113.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.