Спенс: «Відчуваю, що мені був подарований другий шанс»

Чинний чемпіон WBC та IBF у напівсередній вазі Еррол Спенс-молодший згадав події річної давності, коли він потрапив у автомобільну аварію.

Рік тому американець дивом залишився живий, грунтовно розбивши машину, в якій він потрапив в ДТП. Після того дорожнього інциденту у його кар’єрі настала пауза, яка триває донині. Очікується, що 5 грудня Спенс повернеться в ринг у поєдинку проти Денні Гарсія.

«Це одна з кращих підготовок у моєму житті. Я відчуваю, що готовий. Ви можете побачити, що я добре потею та не виснажений вагогонкою. Мені не потрібно напружуватися, щоб укластися в вагу. Народження сина мотивувало мене боротися за його майбутнє тамайбутнє моїх доньок.

Після аварії було багато питань, і єдине, що я знав – що не кину тренуватися. Я відчуваю, що мені був подарований другий шанс. Як в боксі, так і в житті. Без сумнівів, це диво, що я вижив та тепер виходжу на бій», – заявив Спенс.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.