Кроуфорд: «Ломаченко рекламували де тільки можна, а мене, бійця, якому належить виступити на PPV-івент, ігнорували»

Чинний володар чемпіонського поясу WBO у напівсередній дивізіоні Теренс Кроуфорд розповів про відносини компанії Top Rank до поєдинків за його участю.

Американець зізнався, що промоутери не хотіло виділяти кошти на рекламу його боїв ыз українцем Віктор Постол та британцем Аміром Ханом. Про це Кроуфорд повідав у подкасті The Ak & Barak Show.

«Взяти, наприклад, поєдинок із Постолом. Вони взагалі не займалися розкручуванням цієї події, хотіли зробити це без особливих вкладень. По-перше, мені було сказано, що цей поєдинок буде на безкоштовному телебаченні, а по-друге, вони мене запевняли, що ніхто Постола, українського боксера, в США не знає, і люди просто не захочуть витрачати гроші на перегляд. І мене здивував такий підхід їх, тому що ти, як промоутер, повинен зробити так, щоб глядачі з нетерпінням чекали побачити мене в рингу з Постол та заплатили за перегляд. «У нас бюджет [обмежений]» – ось такою фразою вони мене часто голили. Давали зрозуміти таким чином, що не збираються витрачати гроші на те, що не буде фінансово успішним.

Ще можна згадати PPV-бій з Аміром Ханом, який, як всім відомо, провалився з продажу. Його почали розкручувати взагалі за тиждень до самого дня бою. Поєдинок з Ханом ніяк не просувався, і у людей не було інформації, що мені скоро виходити на бій. Хоча Ломаченко, який бився за тиждень до мене, ось його рекламували як слід, хоча це був не PPV-вечір. Ніяких постерів не було, ані вивісок – нічого про мій поєдинок. Коли з’явилася вже інформація про вечір, то люди вже знали, де можна заплатити за перегляд, а ось ті, які хотіли купити ще до цього, то у них такої можливості не було на той момент. У мене навіть до сих пір є листування у телефоні з [головним операційним директором Top Rank] Бредом Джейкобс, де я його питаю, коли вони почнуть вже просувати наш бій, а він раз у раз, що просить мене набратися терпіння. Тому було все так, що Ломаченко рекламували де тільки можна, а мене, бійця, якому належить виступити на PPV-івент, ігнорували», – розповів Теренс Кроуфорд.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.